گُل محققان مشاهده سالمندان اخبار پزشکی

گُل: محققان مشاهده سالمندان اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی حصر و ممنوع‌التصویری در ارزش این نظام نیست/ تخریب دستاوردهای دولت در تضاد با منافع ملی است ، عارف

رییس فراکسیون امید گفت:‌ ایجاد حصر و ممنوع‌ التصویری در ارزش این نظام نیست و باعث هزینه‌های جبران ناپذیر شده است است

حصر و ممنوع‌التصویری در ارزش این نظام نیست/ تخریب دستاوردهای دولت در تضاد با منافع ملی است ، عارف

عارف:حصر و ممنوع التصویری در ارزش این نظام نیست/ تخریب دستاوردهای دولت در تضاد با منافع ملی است

عبارات مهم : امنیت

رییس فراکسیون امید گفت: ایجاد حصر و ممنوع التصویری در ارزش این نظام نیست و باعث هزینه های جبران ناپذیر شده است است

به گزارش ایلنا، محمدرضا عارف در نطق میان دستور امروز خود گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی به منزله توانمندسازی کشور در عرصه تولید,اشتغال و رونق اقتصادی، نیازمند فراهم آوردن بسترهایی است که مورد نیاز است همه جهت تحقق آن تلاش کنند .

حصر و ممنوع‌التصویری در ارزش این نظام نیست/ تخریب دستاوردهای دولت در تضاد با منافع ملی است ، عارف

هرچه سریعتر گفت وگوی ملی در سطح کشور توسعه یابد

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه پیشرفت کشور نیازمند تفاهم ملی، همگرایی و همدلی ملت، دولت و همه ارکان نظام هست، ادامه داد: پیشنهاد می کنم، هرچه سریعتر گفتگوی ملی در مجلس ساماندهی شود و در سطح کشور و همه نهادها توسعه یابد.

رییس فراکسیون امید گفت:‌ ایجاد حصر و ممنوع‌ التصویری در ارزش این نظام نیست و باعث هزینه‌های جبران ناپذیر شده است است

او تاکید کرد: اقتصادی که به دنبال اشتغال و تولید هست، از دولتمردان خود انتظار امنیت، ثبات و دیپلماسیِ تعاملی با دنیا را دارد تا به دور از سیاست های هیجانی و با استمرار رویکرد عزت مندانه با دنیا و با پرهیز از اتخاذ سیاست های تنش زا، سرمایه گذاری داخلی و خارجی را زیاد کردن دهد.

برجام موفقیت بزرگ تمام ارکان نظام است/ به بهانه کشمکش های انتخاباتی مورد خدشه قرار نگیرد

رییس فراکسیون امید برجام را موفقیت بزرگ تمام ارکان نظام دانست و گفت: از تخریب آن و همچنین از معرفی آن به عنوان تنها نسخه شفابخش باید پرهیز شود و با تدابیر خردمندانه مورد رصد و مدیریت قرار گیرد.

حصر و ممنوع‌التصویری در ارزش این نظام نیست/ تخریب دستاوردهای دولت در تضاد با منافع ملی است ، عارف

عارف با بیان اینکه مردم، نخبگان و فعالان اقتصادی کشورمان خواستار توافق هسته ای بودند تا بتوانند در امنیت، صلح و آرامش به رشد و رونق اقتصادی دست یابند، ادامه داد: اکنون در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، این مهم نباید به بهانه کشمکش های انتخاباتی، مورد خدشه و ترساندن قرار گیرد.

رییس فراکسیون امید برقراری مجدد عقلانیت، تدبیر و آرامش در منظومه قوه مجریه به وسیله رییس جمهور را قابل تقدیر دانست و گفت: دستاوردهای دولت یازدهم از جمله رشد اقتصادی، مهار تورم و طرح تحول سلامت قابل تقدیر هست. تخریب دستاوردهای ارزشمند دولت، جفاست و با منافع ملی در تضاد هست. ولی در عین حال استمرار رکود و زیاد کردن حجم نقدینگی، عدم تعادل بین منابع و مصارف بودجه عمومی و دیگر پرسشها اقتصادی همچنان فعالین اقتصادی و مردم را زحمت می دهد.

رییس فراکسیون امید گفت:‌ ایجاد حصر و ممنوع‌ التصویری در ارزش این نظام نیست و باعث هزینه‌های جبران ناپذیر شده است است

او تاکید کرد: دولت آینده با رأی قاطع مردم بر مسند اداره کشور قرار گیرد تا با قدرت بر پرسشها مزمن و ساختاری به جا مانده از گذشته، فائق آید.

حصر و ممنوع التصویری در ارزش نظام نیست

حصر و ممنوع‌التصویری در ارزش این نظام نیست/ تخریب دستاوردهای دولت در تضاد با منافع ملی است ، عارف

عارف با اشاره به اقتدار، ثبات و پشتیبانی مردم از نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گفت: هرگونه حصر، ایجاد محدودیت و ممنوع التصویری دلسوزان و یاران انقلاب درشان این نظام نیست و باعث ایجاد هزینه های غیرضروری و جبران ناپذیر شده است و می شود.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: از رییس جمهور محترم می خواهم با استفاده از جایگاه قانونی خود و با استفاده از تجربیات گذشته، با مشورت با ارکان نظام، اطمینان مورد نیاز را فراهم کرده که با برطرف حصر و برطرف شدن محدودیت های موجود، نه تنها تهدیدی متوجه امنیت و آرامش کشور نخواهد شد، بلکه تلخی حوادث گذشته با شیرینی تفاهم و همدلی جایگزین می شود.

از اجماع اصولگرایان استقبال می کنیم

رییس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با اشاره به انتخابات پیش رو از تحقق اجماع نسبی بین اصولگرایان استقبال کرد و گفت: امیدوارم با حضور قدرتمند هر دو جبهه مهم سیاسی کشور در صحنه انتخابات، شور و نشاط و همکاری اوج را شاهد باشیم.

او ادامه داد: رییس جمهور آینده نیز باید با تشکیل کابینه کارآمد و جوان، روند رو به رشد چهارسال گذشته را تسریع و به مطالبات جوانان و اقشار مردم پاسخ مناسب دهد. از شورای نگهبان، هیات های اجرایی و نظارت، وزارت کشور، رسانه ملی و دیگر تریبون های عمومی می خواهم با رعایت حق الناس، بی طرفی و مُر قانون به مردم در تحقق حماسه دیگری در ۲۹ اردیبهشت کمک کنند.

عارف از فعالان حزبی و سیاسی و ستادهای انتخاباتی نامزدها خواست با رعایت اخلاق، ضمن تبلیغ نامزدها و برنامه ها و شاخصه های ایشان، از تخریب یکدیگر و دستاوردهای نظام پرهیز کنند و با تکریم رقیب، شور و نشاط انتخاباتی را فراهم آورند.

تدوام فضای امنیتی دانشگاه ها دلواپس کننده و غیرقابل قبول است

او با بیان اینکه نشاط سیاسی که مدنظر مقام معظم رهبری هست، نیازمند حضور فعال جوانان و دانشجویان هست، استمرار فضای امنیتی دانشگاه ها دلواپس کننده و غیرقابل قبول هست. وزرای مربوطه، باید انتظارات به حقِ دانشگاهیان را در برطرف فضای امنیتی برآورده کنند. جوانان، دانشجویان و رسانه ها باید در فعالیت های قانون مند خود، امنیت خاطر داشته باشند.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید براینکه باید بستر حضور سیاسی و اجتماعی جوانان فراهم باشد، اظهار کرد: دولت آینده باید درهای خود را به روی جوانان شایسته باز کند. باید نوسازی دولت و بازسازی ساختارها با تکیه بر جوانگرایی و شایسته سالاری محقق شود.

او از دسترسی آزاد به اطلاعات به عنوان حقی عمومی یاد کرد و گفت: این مهم باید به صورت یک اصل پذیرفته شده است در جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران درآید و هر سه قوه و نیز نهادهای خارج از سه قوه باید به حقِ جریانِ آزاد اطلاعات، احترام بگذارند و تمکین کنند.

عارف گفت: در دنیا پرآشوب و در منطقه بحران زده ما، کشور عزیزمان ایران اسلامی به برکت خون شهدا و تدابیر مقام معظم رهبری و تلاش های ارزشمند تمامی نیروهای مسلح و متولیان امنیت کشور، از ضریب امنیت منحصر به فردی برخودار هست. عدم دخالت نظامیان در مسابقه های سیاسی، علاوه بر تقویت اعتبار تلاش گران این حوزه، با ایجاد شور و نشاط زیاد در عرصه باشکوه انتخابات، اقتدار ملی کشور را بیش از پیش تقویت می کند.

او افزود: رسیدن به لیست واحد در انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای بزرگ کشور، به عنوان جهت گیری اساسی اصلاح طلبان و با ساز و کار تعیین شده است و شفاف، با تاکید بر معرفی نامزدهای پاکدست، شایسته و متخصص جهت ایفای نقش در پارلمان های شهری و محلی، با دقت و جدیت مورد عمل قرار خواهد گرفت.

عارف به حضور مردم در انتخابات سالهای ۹۲ و ۹۴ اشاره کرد و گفت: از حمایت ها و راهنمایی های بزرگان نظام و نقش خاص مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و آقای خاتمی در خلق حماسه سیاسی تقدیر می کنم و استمرار حضور پرشکوه مردم را مهمترین اعتبار اقتدار، رشد و پیشرفت کشور می دانم.

رییس فراکسیون امید گفت: این مجلس و دولت آینده باید بسترساز امید، آرامش و رونق اقتصادی، مبارزه با فساد و آسیب های اجتماعی، تحقق اقتصاد مقاومتی و توانمندسازیِ تولید ملی، توسعه اشتغال، شخصی سازی و کم کردن تصدی گری نهادهای حاکمیتی در اقتصاد، و توجه خاص به بحران کم آبی و پرسشها محیط زیستی باشد.

او تاکید کرد: معیشت و منزلت مردم از مهمترین پرسشها کشور است که باید با تکیه بر عقلانیت، آرامش، خردگرایی، همگرایی و اخلاق در اولویت برنامه های آتی کشور قرار گیرد.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | سیاسی | جوانان | اقتصادی | انتخابات | رونق اقتصادی | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات شوراهای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs