گُل محققان مشاهده سالمندان اخبار پزشکی

گُل: محققان مشاهده سالمندان اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تازه‌ترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده ، عبور «عصبانی نیستم» از مرز یک میلیارد

آخرین آمار فروش فیلم‌های سینمایی روی پرده درحالی به وسیله پخش کنندگان اعلام شد که بعضی از آنان اعتقاد هستند که میزان فروش فیلم‌ها نسبت به سال گذشته و حتی هفته‌ه

تازه‌ترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده ، عبور «عصبانی نیستم» از مرز یک میلیارد

عبور «عصبانی نیستم» از مرز یک میلیارد/ تازه ترین آمار فروش فیلم های روی پرده

عبارات مهم : نمایش

آخرین آمار فروش فیلم های سینمایی روی پرده درحالی به وسیله پخش کنندگان اعلام شد که بعضی از آنان اعتقاد هستند که میزان فروش فیلم ها نسبت به سال گذشته و حتی هفته های اخیر کم کردن داشته است.

به گزارش ایسنا، حبیب اسماعیلی، مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان در مورد میزان فروش فیلم سینمایی «خرگیوش» به کارگردانی «مانی باغبانی» بیان کرد: این فیلم تاکنون دو میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان فروش داشته و در حال حاضر چهار سالن سینمایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و حدود ۱۰ سالن سینمایی در شهرستانها در اختیار دارد. البته با توجه به اینکه نمایش این فیلم در پایتخت کشور عزیزمان ایران روبه آخر است ولی در سینماهای شهرستانها همچنان ادامه خواهد داشت.

تازه‌ترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده ، عبور «عصبانی نیستم» از مرز یک میلیارد

او در ادامه توضیح داد: اکران این فیلم در هفته های گذشته بهتر بود ولی به طور کلی چون فیلم های روی پرده زیاد است و تعداد سالن های سینمایی نسبت به آن کمتر هست، شرایط مطلوبی جهت هیچ یک از فیلمسازان وجود ندارد و اکنون ما زیاد سالن هایمان را از دست داده ایم و از هفته دیگر هم ماه رمضان شروع می شود و همچنین به تازگی فیلم های جدیدی اکران شده است اند، همه اینها بر میزان فروش تاثیرگذار است.

احمد مختاری پخش کننده فیلم سینمایی «خجالت نکش» ساخته «رضا مقصودی» راجع به میزان فروش این فیلم گفت: «خجالت نکش» که تقریبا ۹ روز است که روی پرده سینما رفته، تاکنون با در اختیار داشتن ۲۶ سالن سینمایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و ۲۴ سالن در شهرستان ها، ۴۸۵ میلیون تومان فروش داشته است.

آخرین آمار فروش فیلم‌های سینمایی روی پرده درحالی به وسیله پخش کنندگان اعلام شد که بعضی از آنان اعتقاد هستند که میزان فروش فیلم‌ها نسبت به سال گذشته و حتی هفته‌ه

او با اشاره به اینکه فیلم «فراری» به کارگردانی علیرضا داودنژاد اکنون فقط در چند شهرستان روی پرده است راجع به شرایط نمایش فیلهای روی پرده اظهار کرد: چون پخش فیلم های نوروزی رو به آخر هست، شرایط فروش فیلم های تازه رو به اصلاح و اوج رفتن است و ترجیح می دهیم که فیلم مان را با وجود ترافیک اکران و نمایش همزمان چند فیلم، به نمایش بگذاریم لیکن بالاخره کسی که بخواهد فیلمی را ببیند شرایط برایش مهیا باشد.

غلامرضا فرجی راجع به مقدار فروش انیمیشن سینمایی «فیلشاه» که به وسیله حوزه هنری پخش می شود، اظهار کرد: این انیمیشن سینمایی که از آخرهای اسفندماه روی پرده رفته هست، تاکنون شش میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروش داشته هست. این انیمیشن سینمایی اکنون در ۷۰ سالن به نمایش در می آید و می تواند تا سقف ۱۰ هفته روی پرده سینماها باقی بماند.

او همچنین اضافه کرد: فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» به کارگردانی پوریا اذربایجانی که از ۱۲ اردیبهشت ماه به نمایش درآمده، با در اختیار داشتن ۲۰ سالن در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان، ۴۰ میلیون تومان فروش داشته است.

تازه‌ترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده ، عبور «عصبانی نیستم» از مرز یک میلیارد

فرجی در ادامه بیان کرد: آماری که اکنون وجود دارد نشان می دهد که ما با کم کردن فروش مواجه شده است ایم ولی همچنان فیلم هایی که در اکران اول سال بودند به نسبت فیلمهای دوم فروش بیشتری داشتند که بخش عمده ای از آن به علت تبلیغات فیلم ها در اینترنت است که با توجه به فیلترینگ صورت گرفته دچار محدودیت شده است هست، در برابر آن هم مدیران فرهنگی می توانستند این خلا را پُر کنند و صداوسیما و شهرداری که فضاهای فرهنگی در اختیار دارند می توانند کمک شایانی در این مورد داشته باشند.

علی سرتیپی _ مدیرعامل موسسه پخش فیلمیران _ آمار فروش فیلم های سینمایی «به وقت شام»، «عصبانی نیستم»، «چهارراه استانبول» و «تگزاس» را به این ترتیب بیان کرد: فیلم سینمایی «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا تاکنون ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان فروش داشته و در حال حاضر در ۴۲ سالن سینمایی به نمایش در می آید. همچنین فیلم «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمیشیان که از ۱۲ اردیبهشت ماه روی پرده رفته هست، تاکنون یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان فروش داشته که در حال حاضر ۶۳ سالن سینمایی در اختیار دارد.

آخرین آمار فروش فیلم‌های سینمایی روی پرده درحالی به وسیله پخش کنندگان اعلام شد که بعضی از آنان اعتقاد هستند که میزان فروش فیلم‌ها نسبت به سال گذشته و حتی هفته‌ه

او ادامه داد: فیلم سینمایی «چهارراه استانبول» با در اختیار داشتن ۶۷ سالن، ۸۳۰ میلیون تومان فروش داشته و سینمایی «تگزاس» به کارگردانی مسعود اطیابی که از آخرهای فروردین به نمایش درآمده با اکران در ۷۰ سالن، تاکنون پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروش کرده است.

او اعتقاد است که این هفته فروش سینماها نسبت به هفته گذشته افت داشته هست، ولی نسبت به سال گذشته در همین ماه، هم با زیاد کردن مخاطب و هم زیاد کردن فروش مواجه هستم البته نسبت به سینمای کورش این ارزیابی را دارم.

تازه‌ترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده ، عبور «عصبانی نیستم» از مرز یک میلیارد

محمدرضا صابری از دفتر پخش نورتابان راجع به آمار فروش فیلم سینمایی «آن سوی ابرها» به کارگردانی «مجید مجیدی» گفت: این فیلم که تاکنون با زبان مهم و زیرنویس فارسی در شش سینما به نمایش درآمده هست، ۷۶ میلیون تومان فروش داشته و قرار است از ابتدای ماه مبارک رمضان با دوبله فارسی و به صورت گسترده در سینماهای سراسر کشور به نمایش دربیاید.

همایون امکانیان _مشاور پخش نیکان فیلم_ نیز راجع به میزان فروش دو فیلم سینمایی «خوک» و «مصادره» اظهارکرد: فیلم سینمایی «خوک» به کارگردانی مانی حقیقی تا کنون با نمایش در ۲۰ سالن، ۲۵۰ میلیون تومان فروش داشته هست. همچنین فیلم سینمایی «مصادره» به کارگردانی مهران احمدی توانسته به فروش بیش از ۱۴ میلیارد تومان دست پیدا کند.

او راجع به شرایط پخش فیلم ها نیز توضیح داد: با توجه به شرایط سیاسی، اقتصادی و اجتماعی که تاثیر زیادی بر مردم گذاشته و ذهن آنها را مشغول کرده هست، شاهد افت فروش فیلمها نسبت به ماه قبل هستیم و به نظر می رسد میزان فروش فیلم ها کمتر شده است است و حتی نسبت به سال گذشته در همین ماه شاهد پایین آمدن استقبال مردم از سینما هستیم.

واژه های کلیدی: نمایش | میلیون | سینمایی | کارگردانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs