گُل محققان مشاهده سالمندان اخبار پزشکی

گُل: محققان مشاهده سالمندان اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رونالدو رئال مادرید را ترک نخواهد کرد / زیدان

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید بامداد دوشنبه در هفته دوم لالیگا به مصاف والنسیا می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: جهت بازی دوشنب

رونالدو رئال مادرید را ترک نخواهد کرد / زیدان

زیدان: رونالدو رئال مادرید را ترک نخواهد کرد

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی رئال مادرید اعلام کرد ستاره پرتغالی این تیم را ترک نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید بامداد دوشنبه در هفته دوم لالیگا به مصاف والنسیا می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: جهت بازی دوشنبه کاملا هدفمند هستیم. والنسیا خوب بازی می کند و می داند چگونه برابر حریفان عمل کند. هم چنین این تیم خیلی خوب دفاع می کند. ما برابر هر تیم و یا جهت هر بازی هدفمند هستیم.

رونالدو رئال مادرید را ترک نخواهد کرد / زیدان

سرمربی رئال مادرید راجع به رافائل واران اظهار کرد: واران می خواهد بازی کند ولی ما نمی خواهیم در رابطه با او ریسک کنیم. هر لحظه همه چیز را بررسی می کنیم. اگر فردا به میدان برود کمی ریسک کرده هست. من نمی خواهم ریسک کنیم. سرخیو راموس و وایخو را نیز در اختیار نداریم ولی مهم تر از همه سلامتی بازیکنان هست. واران از دیدار رفت سوپرجام اسپانیا برابر بارسلونا دچار مسئله شد. توقف لیگ به خاطر بازی های ملی وقت خوبی جهت بهبودی کامل او است.

زیدان در مورد تمدید قرارداد کریستیانو رونالدو گفت: از پول نمی خواهم حرفی بزنم. این مساله به کلوب و بازیکن مربوط هست. به یک تیم بدون رونالدو فکر نکرده ام و جهت آن برنامه ریزی نکردم. او این جاست و مادرید را ترک نخواهد کرد. مادرید باشگاه، تیم و شهرش هست. رونالدو از همه چیز در این جا راضی هست. شکی در آن ندارم.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید بامداد دوشنبه در هفته دوم لالیگا به مصاف والنسیا می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: جهت بازی دوشنب

سرمربی فرانسوی راجع به امضای قرارداد با یک بازیکن اظهار کرد: نیازی به بازیکن تازه نداریم. فکر نمی کنم در طول فصل در خط دفاعی با مسئله روبه رو شویم. کاسمیرو و مارکوس یورنته را نیز در اختیار داریم. جهت بازی فردا به دنبال راه حل هستیم.

او افزود: دوست ندارم مهاجمان بیش تری داشته باشم. از بازیکنانی که در اختیار دارم راضی هستم. مایورال هنوز نتوانسته است در فهرست مهم راه پیدا کند. بازیکنان زیادی در اختیار دارم. آن ها ۲۴ نفر هستند. در طول فصل از آن ها استفاده خواهم کرد. مطمئن هستم به آن ها نیاز پیدا خواهم کرد.

زیدان درمورد شانس مادرید گفت: در فوتبال ممکن است عناوین زیادی به دست آورید ولی به این معنی نیست که در بازی پیش رو پیروز خواهید شد. باید هر روز نشان دهیم که در شرایط خوبی هستیم و می خواهیم به این روند ادامه دهیم. تیم های حریف تلاش خواهند کرد ما را متوقف کنند. اگر بدون تمرکز بازی کنیم ممکن است شکست بخوریم. گام به گام پیش می رویم. تمرکزمان اکنون روی بازی والنسیاست.

رونالدو رئال مادرید را ترک نخواهد کرد / زیدان

سرمربی مادرید راجع به احتمال ضرب دیدگی بازیکنانش در بازی های ملی گفت: مثبت فکر می کنم. دوست ندارم بازیکنی آسیب ببیند. امیدوارم بعد از بازی های ملی همه بازیکنانم را در اختیار داشته باشم تا بتوانم از آن ها در بقیه بازی ها استفاده کنم.

واژه های کلیدی: سرمربی | بازیکن | رونالدو | بازیکنان | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs