گُل محققان مشاهده سالمندان اخبار پزشکی

گُل: محققان مشاهده سالمندان اخبار پزشکی

کاش شایستگی ملاک ورود بازیگران به سینما شود ، به نسل ما حتی وقت شکست داده نشد

فکر کنم کشور عزیزمان ایران تنها کشوری در دنیا است که یک فرد می‌تواند از راه برسد و بدون اینکه حتی یک صفحه در مورد بازیگری مطلب خوانده باشد از طرق مت..

ادامه مطلب

مرتضی حیدری مهمان «خندوانه» است

مرتضی حیدری – مجری تلویزیون و گوینده خبر – امشب (22 خرداد ماه) مهمان برنامه «خندوانه» است. مرتضی حیدری مهمان «خندوانه» است عبارات مهم..

ادامه مطلب

آمده‌ایم که پیروز شویم/ کشور عزیزمان ایران تیم زیرکی است ، مربی تیم فوتبال ازبکستان

مربی تیم فوتبال ازبکستان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر تیم ملی کشور عزیزمان ایران حاضر شد. مربی تیم فوتبال ازبکستان: آمده ایم که پی..

ادامه مطلب

خرید تازه استقلال با لباس قرمز در کنار پوستر ستاره‌های پرسپولیس

به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی قائدی بازیکن جوان تیم فوتبال کشور عزیزمان ایران جوان با قراردادی سه ساله به تیم فوتبال استقلال پیوست. این در حالی است که ا..

ادامه مطلب

ظریف وارد آستانه شد

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشور عزیزمان ایران در حاشیه‌ی دیدارهایش با وزرای امور خارجه‌ی آذربایجان، قرقیزستان و افغانستان ظریف وارد آستانه ش..

ادامه مطلب

تصویر + تصویر العمل رامبد جوان به انتقاد از فضای شاد خندوانه

رامبد جوان مجری برنامه خندوانه در اینستاگرامش به انتقادهای زیادی که از فضای شاد خندوانه در نخستین شب بعد از حوادث تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران شده است بود..

ادامه مطلب

بسم الله اگر حریف مایی

رضا صادقی خواننده پاپ کشور، در پیج اینستاگرام خود به حمله تروریستی مجلس و حرم مطهر امام تصویر العمل نشان داد. بسم الله اگر حریف مایی ع..

ادامه مطلب

شاید روند افول تروریسم شروع شده است است / ترامپ

رییس‌جمهور آمریکا منشتر شدن توییت‌هایی به بحران اخیر میان کشورهای عربی تصویر العمل نشان داد. ترامپ: شاید روند افول تروریسم شروع شده است است ..

ادامه مطلب

پرسپولیس بدون بازی خانگی فینالیست می‌شود؟ ، یک احتمال تاریخی در انتظار تیم برانکو

پرسپولیسی‌ها بیش از هر وقت امیدوارند تا بتوانند خود را به فینال این مسابقه ها برسانند، ولی توصیه جالب در این باره اینکه آنها ممکن است بدون برگزار کردن دیداری ..

ادامه مطلب

تصاویر + صندوق‌های پست عجیب

به گزارش گروه تحریریه سایت، در هر گوشه ای از دنیا هر منزل یک صندوق پست دارد تا نامه ها و قبض های خدماتی در آن گذاشته شود و پستچی جهت تحویل به جلوی د..

ادامه مطلب