گُل محققان مشاهده سالمندان اخبار پزشکی

گُل: محققان مشاهده سالمندان اخبار پزشکی

عکس + نخستین تاکسی هوشمند بدون راننده روسیه

اولین تاکسی بدون راننده روسیه با نام «ماتروشکا» مراحل نهایی آزمایش خود را می‌گذراند و بزودی در خیابانهای این کشور از آن استفاده خواهد شد.  ..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

رونالدو رئال مادرید را ترک نخواهد کرد / زیدان

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید بامداد دوشنبه در هفته دوم لالیگا به مصاف والنسیا می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: جهت..

ادامه مطلب

‌ استقلال جریمه شد , اعلام آرای انضباطی

کمیته انضباطی رای های خود را راجع به تیم های متفاوت لیگ برتر فوتبال، فوتبال ساحلی صادر کرد.   اعلام آرای انضباطی؛ استقلال جریمه شد ..

ادامه مطلب

عکس) + امن‌ترین پناهگاه پیونگ‌یانگ هنگام جنگ هسته‌ای کجاست ؟ (

پیونگ یانگ، پایتخت کره شمالی عمیق‌ترین تونل‌های متروی دنیا را دارد که دست‌کم ۳۶۰ فوت زیر زمین قرار دارند و در صورت بروز جنگ هسته‌ای میان آمریکا و کره ..

ادامه مطلب

دویدن از درد دیسک کمر جلوگیری می‌کند

افرادی که به صورت مرتب می‌دوند یا پیاده‌روی می‌کنند در ناحیه دیسک کمر و ستون فقرات سالم‌تر هستند.  دویدن از درد دیسک کمر جلوگیری می کند..

ادامه مطلب

جدول سابقه وزرای معرفی‌شده جهت کابینه دوازدهم

سرانجام وظیفه وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم به وسیله رئیس‌جمهور مشخص و لیست اسامی این افراد به مجلس شورای اسلامی ارائه شد.  جدول سابقه ..

ادامه مطلب

چاپ مکرر تصویرهای رنگی روی کاغذ امکان‌پذیر شد

محققان دانشگاه‌های رایس، یونسی و کره، راهکار جدیدی را اختراع کردند که امکان چاپ و از بین بردن چندین تصویر رنگی را روی نوع خاصی کاغذ فراهم می‌کند.&nbs..

ادامه مطلب

صدور کیفرخواست جهت بقایی با پنج عنوان اتهامی/ پرونده در شرف ارسال به دادگاه است

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران از صدور کیفرخواست ۳۰ صفحه‌ای با پنج عنوان اتهامی در مورد حمید بقایی خبر داد و گفت که این پرونده در شرف ارسال به دادگاه..

ادامه مطلب