گُل محققان مشاهده سالمندان اخبار پزشکی

گُل: محققان مشاهده سالمندان اخبار پزشکی

دادگاه آمریکا کشور عزیزمان ایران را به پرداخت ۶۳ میلیون دلار غرامت محکوم کرد

دادگاهی در آمریکا کشور عزیزمان ایران را به پرداخت ۶۳ میلیون دلار غرامت به یکی از اتباع این کشور که در کشور عزیزمان ایران زندانی بوده هست، محکوم کرد. ..

ادامه مطلب

حمله مسلحانه به دانشکده نیروی هوایی آمریکا

منابع خبری از حمله مسلحانه به دانشکده نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا در کلرادو خبر دادند.  حمله مسلحانه به دانشکده نیروی هوایی آمریکا..

ادامه مطلب

دبی «شهر مریخی» می سازد

دبی قصد دارد شهری جهت شبیه سازی زندگی در مریخ با مساحت ۱۷۶۵۱۶ متر مربع و بودجه ۱۳۹ میلیون دلار بسازد.  دبی «شهر مریخی» می سازد عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

عفو بین‌الملل تحریم تسلیحاتی درخواست کرد ، نشست شورای امنیت راجع به میانمار

عفو بین الملل اعلام کرد: شورای امنیت باید هرکاری جهت متوقف کردن جرائم علیه بشریت و پاکسازی قومیتی علیه مسلمان روهینجا در میانمار انجام دهد. از جمله ..

ادامه مطلب

بیرانوند و چالش گل‌های ساده‌ای که می‌خورد

به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیس شب گذشته و در اصفهان دو بار برد را با تساوی عوض کرد تا در نهایت با یک امتیاز زمین را ترک کند. روی هر دو گلی که پرسپولیس ..

ادامه مطلب

علتی که جان یک پنجم مردم دنیا را گفته است

رژیم غذایی ضعیف و نامناسب عامل فوت و میر یک پنجم از مردم دنیا هست؛ در واقع از هر 5 نفر، یک نفر به علت تغذیه نامناسب جان می‌بازد. علتی که جان ..

ادامه مطلب

لزوم فوریت انجام غربالگری سرطان پروستات به صورت جهانی

محققان آمریکایی می‌گویند غربالگری سرطان پروستات در سطح جهانی می‌تواند تعداد قابل توجهی از افراد را از فوت نجات دهد. لزوم فوریت انجام غربالگر..

ادامه مطلب

عمل های قشنگی مردان هالیوودی

جراحی های قشنگی در میان مردان هالیوودی نیز بسیار مرسوم هست. البته عمل های آنها به گونه ای است که شما تغییرات آنها را خیلی احساس نمی کنید. عمل ها..

ادامه مطلب