گُل محققان مشاهده سالمندان اخبار پزشکی

گُل: محققان مشاهده سالمندان اخبار پزشکی

مسکو تکذیب کرد ، ادعای داعش راجع به به اسارت گرفتن ۲ نظامی روس در سوریه

داعش با پخش فیلمی از دو سربازی که در دیرالزور اسیر شده‌اند، اعلام کرد این دو از نظامیان روسیه در سوریه هستند. این در حالی است که وزارت دفاع روسیه این خبر را ر..

ادامه مطلب

حمله مسلحانه به دانشکده نیروی هوایی آمریکا

منابع خبری از حمله مسلحانه به دانشکده نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا در کلرادو خبر دادند.  حمله مسلحانه به دانشکده نیروی هوایی آمریکا..

ادامه مطلب

عفو بین‌الملل تحریم تسلیحاتی درخواست کرد ، نشست شورای امنیت راجع به میانمار

عفو بین الملل اعلام کرد: شورای امنیت باید هرکاری جهت متوقف کردن جرائم علیه بشریت و پاکسازی قومیتی علیه مسلمان روهینجا در میانمار انجام دهد. از جمله ..

ادامه مطلب

عکس) + امن‌ترین پناهگاه پیونگ‌یانگ هنگام جنگ هسته‌ای کجاست ؟ (

پیونگ یانگ، پایتخت کره شمالی عمیق‌ترین تونل‌های متروی دنیا را دارد که دست‌کم ۳۶۰ فوت زیر زمین قرار دارند و در صورت بروز جنگ هسته‌ای میان آمریکا و کره ..

ادامه مطلب

واکنش دوحه به دست داشتن اماراتی ها در هک خبرگزاری قطر

مقامات قطری از دست داشتن مسئولان اماراتی در هک خبرگزاری این کشور ابراز تاسف کردند و آن را جنایت و اقدامی ناقض حقوق بین الملل دانستند. واک..

ادامه مطلب

ابوبکر البغدادی زخمی شده است است / المیادین

شبکه خبری المیادین از زخمی شدن ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش در موصل خبر داد.  المیادین: ابوبکر البغدادی زخمی شده است است ..

ادامه مطلب

شاید روند افول تروریسم شروع شده است است / ترامپ

رییس‌جمهور آمریکا منشتر شدن توییت‌هایی به بحران اخیر میان کشورهای عربی تصویر العمل نشان داد. ترامپ: شاید روند افول تروریسم شروع شده است است ..

ادامه مطلب

اگر سلاح اتمی نداشتیم مانند سوریه نشانه آمریکا قرار می گرفتیم / کره شمالی

کره شمالی اعلام کرد که با نظرداشت سیاست های خصمانه آمریکا و متحدانش سرعت ساخت تسلیحات اتمی را زیاد کردن خواهد داد تا همانند سوریه که از چنین سلاحی برخوردار..

ادامه مطلب

عکس ، دستگیری بیش از هزار نفر در ترکیه به اتهام ارتباط با کودتای نافرجام

پلیس ترکیه بیش از هزار نفر را به اتهام ارتباط با فتح الله گولن شخصیت مذهبی مخالف دولت ترکیه و همکاری در کودتای نافرجام سال گذشته این کشور دستگیر کرد. گول..

ادامه مطلب