گُل محققان مشاهده سالمندان اخبار پزشکی

گُل: محققان مشاهده سالمندان اخبار پزشکی

وزیر دادگستری راجع به حصر اختیاری ندارد / آوایی

وزیر دادگستری در مجلس شورای اسلامی و در پاسخ به پرسش علی مطهری راجع به علت ادامه حصر مردها موسوی و کروبی، گفت: اعتقاد دارم تمام ما باید با احساس مسئولی..

ادامه مطلب

خودمان را جهت بدترین شرایط هم آماده کرده‌ایم / سخنگوی شرکت انرژی اتمی

سخنگوی شرکت انرژی اتمی کشور عزیزمان ایران از آمادگی کشور عزیزمان ایران جهت رویارویی با بدترین شرایط ممکن سخن گفت و بر لزوم پایبندی عملی اروپا به ادعای حف..

ادامه مطلب

کشته شدن ۲ ایرانی به وسیله مرزبانی ترکمنستان

فرماندار شهرستان بندرترکمن گفت: یک گروه چهار نفره از صیادان این شهرستان که مشغول ماهیگیری در دریای خزر بودند با تیراندازی ماموران مرزبانی ترکمنستان در محدوه مرز ..

ادامه مطلب

نا امید کردن مردم از منتخب خود پیامدهای ناگواری به دنبال دارد / آذر منصوری

آذر منصوری فعال سیاسی اصلاح‌طلب در رشته توئیتی، به حوادث اخیر کشور و صحبت‌های روحانی تصویر العمل نشان داد. آذر منصوری: نا امید کردن مردم از منتخب..

ادامه مطلب

ساختمان شورای حل اختلاف مورد حمله قرار گرفته بود/ پرونده‌های مختومه در مرحله امحا، آسیب دیدند ، دادستان کرج

دادستان کرج گفت: واحدی که مورد آسیب قرار داده شد ساختمان شورای حل اختلاف و یکی از مجتمع‌های قضایی این مجموعه بوده و در منطقه تجمع غیرقانونی به همراه چند بانک و ..

ادامه مطلب

باید تا آخر دولت دوازدهم دولت الکترونیک محقق شود / جهانگیری

معاون اول رییس جمهور تاکید کرد که باید تا آخر دولت دوازدهم دولت الکترونیک که موجب زیاد کردن رضایتمندی مردم و تسهیل در دریافت خدمات مورد نیاز آنها می شود محق..

ادامه مطلب

جدول سابقه وزرای معرفی‌شده جهت کابینه دوازدهم

سرانجام وظیفه وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم به وسیله رئیس‌جمهور مشخص و لیست اسامی این افراد به مجلس شورای اسلامی ارائه شد.  جدول سابقه ..

ادامه مطلب

صدور کیفرخواست جهت بقایی با پنج عنوان اتهامی/ پرونده در شرف ارسال به دادگاه است

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران از صدور کیفرخواست ۳۰ صفحه‌ای با پنج عنوان اتهامی در مورد حمید بقایی خبر داد و گفت که این پرونده در شرف ارسال به دادگاه..

ادامه مطلب

قرارداد توتال فضای تردید نسبت به سرمایه‌گذاری در کشور عزیزمان ایران را از بین می‌برد / نجفی

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس امضای قرارداد توتال را موجب از بین رفتن فضای وحشت و تردید نسبت به سرمایه گذاری در کشور عزیزمان ایران دانست..

ادامه مطلب

تشریح شرح تخلف نفتی ۲۷ هزار میلیارد تومانی دولت نهم و دهم

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: مبلغ ۲۳ هزار میلیارد تومان از مجموع ۲۶/۸ هزار میلیارد تومان مربوط به واردات بنزین و نفت گاز بیش‌ازحد مجوزهای قانونی بوده که ..

ادامه مطلب